Žena s detetom u naručju računa na dobrotu Beograđana i ulazi u stanove: Njemu se hitno ide u WC i kreće PAKAO
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Bebita
@Sergej Ne veruj vradzbinama nikada,jer uglavnom pricaju o bogatstvu i lepoti . To je moje misljenje,a da te je lagala,to sigurno je. Uglavnom pricaju isto. Zelim ti svu srecu u zivotu
Milica
Naci zenu, videti da li je ona u stanju da se brine o tom detetu, jer dete je tu jedina prava zrtva!
Nina
Prevaranti stalno izmisljaju neke nove price...