Studenti digli larmu na Arhitektonskom zbog školarina, napravili haos, ali pred ekipom "Telegrafa" su zaćutali
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Student
Da li potrošni materijal zaista toliko košta, gde odlazi taj novac, koliki procenat studenata će moći da isprati ovakvo poskupljenje? Student sam Medicinskog fakulteta gde je školarina neuporedivo manja, sve vežbe i stručna praksa se sprovode u laboratorijima, institutima, kliničkim centrima i pored toga školarine su dovoljne da isprate sve te zahteve. Cena studentskih stipendija je minimalna na mesečnom nivou državna iznosi 13000 din, dok cena opštinskih varira, negde se kreće malo više od 5000 din, što bi značilo da ni to nije dovoljno da omogući nastavak školovanja.
Bora
Hocete u kapitalizmu da se skolujete i zivite jeftino. Pa gde to ima? Da necete mozda i stan da vam neko pokloni? Prosla su ta dobra stara vremena...
Rodney
Skolovanje,privilegija bogatih.