Kad padne kiša najteže je radnicima koji rade napolju, a evo kako se Indijci štite u Beogradu
Ovaj radnik je odneo pobedu u dosetljivosti
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Jakovljevic
Stucnjaci, pomocnici bageriste, sto ne moze bager oni lopatom.
dragan
Ubrzo ce doci vreme da strucnjaci iz Indije, Avganistana, Turske, Albanije ... preuzmu vecinu poslova u Srbiji. Ostace ovi sto rade u drzavnim jaslama a ostali kud koji, nazalost....
FANTOM
Što se slatko nasmejah. Indijci stručnjaci za zeleznicu? Pa kod njih se i danas prevoze na krovovima autobusa, mostovi im se obrušavaju a na ulicama se brijaju i šišaju kod svakog ko postavi stolicu bio brica ili ne. A još đuture kupanje u Gangu bez sapuna . Ala uhvatismo savremeno društvo do mojega.