Bebi vrt, najtužnije mesto... mali spomenici, anđeli i igračke: Ovde počivaju bebe kojima sudbina nije dala da dobiju imena, ovde su sahranjene sve nade (FOTO)
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Jelena
Moja beba je živela 40 dana, bila je sve vreme u Tiršovoj na intenzivnoj nezi... Doktori su se iznenadili kada smo rekli da ćemo je uzeti i sahraniti na groblju u selu... Krstili smo je u Tiršovoj, tako da smo mogli da je sahranimo sa sveštenikom. Sad bar imamo mesto gde možemo da odemo i posetimo je. Teško je sve to, ne treba nikog osuđivati... Ne daj Bože nikom da doživi tako nešto...
Katarina
Tužno. Mi koji smo izgubili decu, znamo kako srce boli ceo život. Ja nemam mesto koje mogu da posetim, zato što u dokumentacije ne postoji da je dete sahranjeno Nisu nam dali da ga sahranimo, rekli su da to bolnica radi po službenoj dužnosti. Ostala je tuga za ceo život i pitanje gde moje dete počiva.
Noa
Tuga😢😢😢😢