"Ono kad se praviš da slušaš muziku da ne bi ustupio mesto": Jaka poruka u beogradskim autobusima
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Aleks
Meni kada sam bila u drugom stanju na liniji 511 ,svi su se pravili da ne vide da je sofer zaustavio autobus i nije hteo da vozi dok mi neko ne ustupi mesto. I tada niko nije hteo osim jedne bake. Dete malo na istoj liniji drzim u rukama i molim devojke i zene srednjih godina samo da dete uzmu da bi sedi ne ja,nisu htele. Dok na drugim linijama po gradu svaka cast. Zarekla sam se da na liniji 511 moj sin ustati nece tim devojkama i zenama kada budu bake i trudnice.