Šta se dogodi ako otkucate kartu, a autobus se pokvario ili je "majstor" rekao da izađete: Da li treba da vam vrate pare?
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Goran
Ja predlažem da bude kao nekada 80;i 90; kada krenemo na posao ili školu pa autobus ne dođe na vreme ili se pokvari pa zakasnite,onda na okretnici od dispečera dobijete potvrdu na kojoj to i piše.Tako da vam u školi opravdaju kašnjenje a zaposlenom se ne odbija od plate nego se refundira od GSP-a.Zato je GSP-u bilo u interesu da ima što manje kašnjenja i kvarova vozila.Tako bi trebalo i danas ako platimo kaznu jer nemamo kartu onda i GSB treba da nadoknadi dnevnicu svima koji zakasne na posao jer im je vozilo pokvareno pa se čeka na drugo vozilo naročito u prigradskim naseljima gde nam prevoz ide na 30min.
Milan
Najbolje je da idemo peske i nikom nista neplacamo i necemo imati problema sa busplus pljackom i kontrolorima.Nazdravlje .
Veki
Da ali ako u gradskom kupim kartu od150 dinara a on nas izbaci iz nekih razloga a desava se sta onda?