Komunalci heroji na prijemu kod gradonačelnika (FOTO)

  • 10

Gradonačelnik Beograda Siniša Mali i načelnica Gradske uprave Sandra Pantelić primili su danas u Starom dvoru komunalne policajce Igora Milosavljevića i Miloša Nikolića koji su intervenisali ispred Centra za socijalni rad u Rakovici, kada su ubijeni žena i dete, i sprečili da dođe do još veće tragedije.

Gradonačelnik je istakao da su Milosavljević i Nikolić pokazali izuzetnu hrabrost i požrtvovanost i da je zahvaljujući njihovoj prisebnosti sprečeno da još nevinih ljudi strada.

– To što ste vi uradili je herojski podvig i primer istinske hrabrosti. Reagovali ste u izuzetno opasnoj situaciji, koja ne spada u vaše nadležnosti i tom prilikom niste mislili na sebe i svoju bezbednost, već ste rizikovali život da zaštitite druge ljude. Grad Beograd će naći načina da vam se adekvatno oduži – rekao je Mali.

Foto: beograd.rs

Milosavljević i Nikolić zahvalili su gradonačelniku na prijemu i što se lično založio da budu adekvatno nagrađeni.

Sastanku su prisustvovali i v.d. sekretara za poslove Komunalne policije Nikola Ristić, v.d. podsekretara Darko Vujsić i šef Područne organizacione jedinice Darko Dujović.

(Telegraf.rs)

Video: Koncert španskog kvinteta Vientos del Eresma u Domu omladine Beograda

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA