Ceo dan bez vode delovi Starog grada i Voždovca, ovo je spisak svih ulica
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštini Stari grad danas će od osam do 20 sati bez vode će ostati potrošači u nekoliko ulica.
Agencija Asošiejted Pres o muzičkoj fontani: Najveća je u jugoistočnoj Evropi, ostavlja BEZ DAHA!
Kako je navedeno, bez vode će ostati potrošači u Skadarskoj, Siminoj, Zetskoj, Gospodar Jevremovoj i okolnim ulicama.
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđene su autocisterne.
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštinama Zvezdara i Voždovac, u petak sedam do 18 sati bez vode će ostati potrošači u višim delovima Velikog Mokrog Luga (Stražarska kosa, Vizantijska i okolne ulice), naselja Kumodraž (Đurđevdanska, Zemljoradnička, Miholjska, Letnja i Daljska) i sela Kumodraž, navodi se u saopštenju JKP "Vodovod i kanalizacija ".
(Telegraf.rs / Tanjug)
Video: Đurić: Nisam verovao da će folk postati zvanična kultura u Srbiji
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
bogoljub
Bitno je da radi "Fontana" na Slaviji.
Podelite komentar
.
Malo sutra, u Kumodražu ste isključili skoro 10sati pre najavljenog
Podelite komentar