TEŠKA NOĆ U BEOGRADU: Automobil se prevrnuo kod Zoološkog vrta, ima povređenih!
U tri saobraćajne nezgode koje su se tokom noći dogodile u Beogradu, četiri osobe lakše su povređene, rečeno je jutros agenciji Beta u gradskoj službi Hitne pomoći.
Taksista oborio pešaka na Terazijama, pa izbila opšta tuča!
- Dvojica muškaraca od 22 i 28 godina lakše su povređena kada se oko 4.30 sati kod okretnice tramvaja u blizini Zoološkog vrta prevrnuo automobil - rekli su u Hitnoj pomoći.
Macura je dodala da je 19-godišnja devojka lakše povređena u udesu koji se oko 5.45 dogodio na Zrenjaninskom putu, na skretanju za Padinsku skelu.
Muškarac (30) povređen je u udesu koji se oko 20.30 časova dogodio u ulici Ljubice Luković, rečeno je u Hitnoj pomoći.
Ekipe Hitne pomoći obavile su tokom prošle noći 138 intervencija, od čega na javnom mestu 25, a pomoć lekara najčešće su tražili astmatičari i osobe koje boluju od hipertenzije.
Tokom jučerašnjeg dana, u Beogradu se dogodilo sedam udesa u kojima nije bilo teže povređenih, a ekipe Hitne pomoći imale su 121 intervenciju.
(Telegraf.rs)
Video: Virusne infekcije haraju Srbijom, doktorka upozorava da mogu ostaviti posledice
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Vlajko
Vozili polako pa se prevrnuli, beogradski vozaci tako voze.
Podelite komentar