Beogradski splavovi neće raditi DO DALJEG!
- Nivo Save i Dunava dostići će svoj vrh upravo tokom predstojećeg vikenda. Iz razloga bezbednosti, zabrana rada ugostiteljskih objekata na vodi ostaje na snazi do daljeg - saopštila je gradska uprava.
Dodaje se da će Komunalna inspekcija grada Beograda u subotu i nedelju pojačano nadzirati ove objekte kako bi se osiguralo potpuno poštovanje zabrane rada tih ugostiteljskih objekata.
Štab za vanredne situacije grada Beograda naredio je 16. maja ove godine da se zabranjuje rad ugostiteljskih objekata na vodi zbog visokog vodostaja reka Save i Dunava i opasnosti koju takvi objekti mogu izazvati ako se odvoje od obale.
Dešavanja uživo u poplavljenim područjima možete pratiti OVDE.
(Telegraf.rs / Beta)
Video: Kad zima skine svoje skute ostaje samo nagomilano đubre: Savski kej spreman za prolećno ćišćenje
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Srb
Nema posla za splavaruse i separuse do daljnjeg!
Podelite komentar
Dobarloszao
Kako,zasto pa gde ce sad Beogradjani da se zabavljaju.
Podelite komentar
MMilan
Ta legla zla pod hitno potopiti da im se traga ne zna..
Podelite komentar