Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Наташа
Ne lupajte gluposti! Opste je poznato da je dozvoljeni minus najskuplji kredit. On se i ne dize da bi se od njega zivelo nego da 'preguras' par dana. Jeste kod nas prilicno visoka kamatna stopa ali banke zive od toga, izmedju ostalog. Nije banka humanitarna organizacija. Marze trgovaca su vece.
Djura
Poređenja radi, u Evropskoj uniji ova kamata je 7,9 odsto, u Hrvatskoj 11,39 odsto, a u Makedoniji 11,2 odsto. Ovo je besmisleno. Evropska unija, Hrvatska i Makedonija uopšte ne brinu o standardu svojih građana. Njima se dražave ne mešaju dovoljno u kamatnu politiku i ne brinu o profitu banaka, kao što to radi naša!
Goksa
Ko nudi dozvoljen minus u visini od 3 plate