Tek svaka peta plata stiže redovno

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Milisav Petrovic
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Zorica

    13. februar 2014 | 10:06

    U Srbiji je sve moguće i nemoguće postaje moguće. Srbin bi zafrknuo i rođenu majku a ne državu i to traje tako već 20 godina. Privatnici i poslodavci deru i to su najveći prevaranti i lažovi, teški pljačkaši koji žive isključivo na tuđoj muci. Svi privatnici i poslodavci beru plodove i šire se, kao što kupuju dobra kola, stanove i njihove obitelji jako lijepo žive a sve na uštrb države i radnika. Poslodavac i privatnik ništa pošteno zaradio nije već je njemu zaradio radnik. Istom tom radniku plaću ne daje i ako mu ucjenjivati ​​ga. Država mnogima privatnicima i tvrtkama pomaže gdje ih oslobađa oko nekih poreza, doprinosa i daje im olakšice a oni onda to debelo iskoristiti za sebe. Svi privatnici i poslodavci kukumavče pred drugima au suštini lažu i mažu a to država sada provalila i steže remenje privatnicima i poslodavcima. Najveći je problem što ti privatnici i poslodavci smatraju sebe da su pošteni a to što radnika zafrkava, ucjenjuje ga, što mu ne plaća zdravstveno osiguranje, što mora raditi na praznike itd. to nikom ništa i takav smatra da je pošten.

  • Debbie

    13. februar 2014 | 07:56

    Kako neko moze da otvori firmu,da zapisli sirotinju I da ne placa radnika.Srbijo srbi uzmi te se u psmet .Privatnik mora radnika vise da placa od drzave privatnik mora radnike na vreme da isplacuje.Privatnik ako hoce da radi da ima firmu mora da postuje svog radnika a to je da su plate redovne I da su vece od drzavne sluzbe u protivnom ako nema para nek zatvori a ne da se izuvljava nad sirotinjom SRAMOTA.....

  • Milisav Petrovic

    13. februar 2014 | 07:28

    Licemerno je od strane Unije poslodavaca da se poziva na sivu ekonomiju koja otezava poslovanje - pa ko stvara ogromnu sivu ekonomiju? Ko drzi neprijavljenih preko 700 hiljada radnika? Ko okrece preko deset milijardi evra neoporezovanih prihoda? Uvek je isti odgovor: poslodavci. Zasto Unija poslodavaca, Unija pekara, Unija malih i srednjih preduzeca, Udruzenje hotelijera i mnoga druga udruzenja ne pozovu sve svoje clanove da rade legalno. Poslodavci, hteli ste da radite nelegalno, takav nacin rada ce vam doci glave, sami cete sebe pojesti - to se i desava.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA