Suđenje za Decedru odloženo zbog molitvenog doručka
Ponovljeno suđenje lekarima privatne klinike "Decedra" zbog nesavesnog lečenja Jelice Radović (19), odloženo je danas u Prvom osnovnom sudu jer je advokat Zdenko Tomanović obavestio sud da putuje na molitveni doručak u Vašington.
Advokata Tomanovića, koji brani i Miroslava Miškovića, Sretena Jocića, kao i Darka Šarića, angažovao je prvooptuženi lekar Slavko Tomić. Osim njega, u sudnici su se danas pojavili i optuženi Miodrag Stojanović, Svetlana Sremčević i Olivera Jeremić.
Jelica Radović operisana je 5. septembra 2006. godine, posle čega joj je pozlilo. Nekoliko dana kasnije preminula je na Urgentnom centru.
(Telegraf.rs)
Video: Predsednik Vučić se obratio građanima Srbije apropo večerašnjih protesta
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
marko12
Koliko li je ovaj kriv kada je angazovao Zdenka T da ga brani?Tu samo dobar dan kosta 100.000e
Podelite komentar