Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
S
Oni koji znaju proceduru prinudne naplate od strane privatnog izvršioca, dobro znaju da nije istina da ovaj penzioner nije imao mogućnost žalbe. Imao je pravo žalbe kada je dobio predlog o izvršenju, ali je nije iskoristio, pa je predlog o izvršenju poslat u sud koji ga je pretvorio u pravosnažnu presudu i izvršenje je počelo. E, na pravosnažnu presudu nema žalbe, ima samo vanrednih pravnih lekova. Tipičan slučaj ignorisanja zakona i procedura i samovolje. On je plaćao, ali je malo kasnio, a kao ne zna da na svako kašnjenje ide zatezna kamata. Slomilo se na njemu, bio je neodgovoran, i to je to...
Bane
Probajte vi njih da tuzite za kvalitet gasa koji je katastrofalan. Nema šanse. Aršini nisu isti.
Ljiljanа
Искрено, дуг се мора наплатити, али зато и дужник мора бити обавештен да дугује, па да се нађе начин како да отплати дуг, пре него се ангажују принудни наплатиоци.