Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Aleksandar Ex J1
"niik" J1 (work and travel program) u Americi traje 4 meseca (radno) i 1 mesec (turistički). Ukoliko student ode u Ameriku početkom juna, ima pravo da radi do kraja septembra i onda oktobar potpuno legalno može da putuje ukoliko želi i vidi nešto od Amerike... Znači još uvek je legalno u Americi. Pitanje je samo zašto agencije obezbeđuju zdravstveno osiguranje samo dok traje radna viza, a ne i turistička jer se ovakve situacije dešavaju svakodnevno, a ne samo na radu... Nadam se da će se skupiti dovoljna količina novca, mada u bolnici nemaju pravu da odbiju pružanje pomoći, sa ili bez osiguranja, pa da pokušaju naknadno da naplate sve troškove koji su lečenjem stvoreni.
goran
Laka mu zemlja
mina
Pomozimo momku! Njemu je pretpostavljam istekao ugovor sa agencijom, ostali da rade na crno! Radili su selidbe posto je u pitanju teretno vozilo! Kuku pamet u glavu ostalima!