FRANCUSKA: Ženu rastrgli lešinari nakon pada sa litice!
Telo žene koja je poginula nakon pada sa litice u Francuskoj rastrgli su lešinari za samo 45 minuta, spasioci su, nažalost, stigli prekasno.
Žena (52) planinarila je sa dvoje prijatelja u francuskim Pirinejima kada je pala sa litice i survala se sa više od oko 300 metara, preneo je francuski TF1. Telo nesrećne žene lešinari su rastrgli u roku od samo nekoliko minuta.
- Ostale su samo kosti, odeća i cipele na zemlji. Trebalo im je između 45-50 minuta da pojedu čitavo telo - rekao je gradonačelnik okruga Didijer Periko. On je dodao da su pri prvom pretraživanju iz helikoptera videli nekoliko grabljivica, ali nisu shvatili o čemu se radi.
Nadležni smatraju da ovaj incident može razljutiti lokalne farmere koji već neko vreme traže dozvolu da love zaštićene beloglave supove. Farmeri su ogorčeni i navode da je došlo do velikog razmnožavanja lešinara koji prete njihovoj stoci.
- Ne možete da zamislite kako izgleda da vidite životinju koju grabljivice jedu živu - rekao je Alan Larad, lokalni famer.
Beloglavi supovi u Španiji i Francuskoj su u proteklih nekoliko godina postali vrlo krvoločne grabljivice.
(Telegraf.rs / Tanjug)
Video: Mihajlović: Rad na operi "Lovci bisera" Žorža Bizea je bio veliki izazov
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Opasna
Boze sacuvaj....jadnica....
Podelite komentar