Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
igor
Ljudi mnogo mnogo vise praktičnih znanja se stiče na privatnim Fakultetima nego na državnim, I konkretne stvari se uče.. u inostranstvu su sve privatni fakulteti univerziteti a nama smeta a ako čovek kvalitetno I ispravno Obavlja svoj posao moze da dodje I sa marsovskog nekog univerziteta pozdrav!!
Milos
"Akreditacijom se određuje da li je fakultet ispunio sve obaveze i standarde koji su Zakonom o visokoškolskom obrazovanju propisani." Ako fakultet ispuni sve standarde i obaveze, onda je ravnopravan sa drugim fakultetima, ili nije? Ako isti profesor predaje isti predmet na drzavnom i privatnom, po akreditovanom programu, u cemu je razlika? Da li je na drzavnom imuniji na mito, ili je mozda obratno?
Momir
Jel to jedini nacin da zastitite partijske poslusnike sa diplomama kragujevackog i pristinskog univerziteta? :)