Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
pera
Pa nek iskljuce struju mi i ovako vec decenijama zivimo u totalnom mraku! A dupetom ne mrdamo po tom pitanju.Zivela mazohisticka drzava Srbija i njen mazohisticki narod na celu sa gospodom koja se*e i pi*a po njima.
zeljko
Smanjite plate zaposlenima,puno su vece nego sto bi trebalo.
Boban
Pa gospodo draga sta se sve radi i kako se rasipa u okviru Vasih odeljenja po celoj Srbiji pravo je cudo kako i do sada niste bankrotirali.Vasi radnici u mom kraju sluzbenim kolima voze decu u skolu,zene na posao i slicno.Da ne govorim sta se radi sa odpadnim kablovima (bakar i aluminijum)i ostalim materijalom koji se menja.Sto kaze Velja,,....da kraduckate pa da tolerisemo nego......"Prvo Vi da vratite sto ste uzeli.......