Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Elvir
Ma sta ima razlike jezika Tu. u americi pricaju Jos uvek engleski a ne amerikanski.
бане
* у Вуковару је 35% ( тридесет и пет % !!!) СРБА и од ЋИРИЛИЦЕ и СРПСКОГ ни да ЧУЈУ!!! а иду у ЕУ (!!!) *
Kolonista
Podržavam, zahtjev je legitiman jer su ispunjeni svi ustavom i zakonima države Srbije propisani uslovi. A zakon kaže da ako jedna nacionalna zajednica ima minimum 15% svojih pripadnika od ukupnog broja stanovnika te opštine, lokalna samouprava je u obavezi da uvede jezik te nacionalne zajednice u službenu upotrebu. Izgleda da je nekome problem što je u pitanju crnogorski jezik, a niko ne spominje da su u pojedinim opštinama službeni jezici i bošnjački i hrvatski.