OSIJEK: Mačku iz zida spasavalo troje vatrogasaca i jedno vozilo (FOTO)
Vatrogasci u Osijeku su u ponedeljak popodne dobili poziv da se mačka zaglavila u zidu te su odmah krenuli na posao. Na intervenciju su izašla trojica vatrogasaca.
Mačka se u ponedeljak zavukla između dva zida u Kapucinskoj ulici 19 u Osijeku, pa su je spasavali profesionalni vatrogasci.
"Večernji list" piše kako je vatrogascima dojavljeno da se mačka zaglavila u rupi u ponedjeljak oko 15.50 sati. Na teren su izašla trojica vatrogasaca s jednim vozilom.
- Vatrogasci su videli da je mačka zapala između dva zida, pa nije bilo drugog rešenja osim probijanja zida - rekli su iz JVP-a Osijek.
Mačku su iz rupe oslobodili sat vremena kasnije, a vatrogasci su izvestili kako maca nije povređena.
(Telegraf.rs/ Izvor: 24.sata.hr / Foto: vatrogasci-osijek.hr)
Video: Prljavi inspektor Blaža na premijeri filma Poslednji krug momci
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
djoka
Svaka cast! Tako se to radi i u svetu!
Podelite komentar
Nemanja
VEELIKI Respect
Podelite komentar
pih
Bravo!!! Kod nas bi se prvo ismejali na takav poziv, a posle bi rekli da oni nisu nadlezni za takva spasavanja.
Podelite komentar