Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
prjatelj čoveka
Dragi malinari.Prodajte i za 500 din.Ko hoće neka kupi.Šta je sa kukuruzom,pšenicom,svinjama,vazduhom,vodom...?Svi mi treba da živimo.Ne samo vi.
Dragan
U mnogim drzavama pa i EU kada bi otkrili da ima dogovora izmedju kupaca i prodavaca platili bi drasticne kaze, aber u Srbiji je ocigledno da Monopol dolazi iz vrha drzave tj. od onih kojima je premijer to odobrio. Nade da se nesto promeni su veoma male a korupcija pocinje upravo od vrha i to traje decenijama.
Sanja
Na ovakoj toploti beremo malinu a 120 dinara povecati cenu na200 dinara evo i kupina se bere a cena se nezna još ako bude mala cena netreba je ni brati mi gorimo na suncu a nepokrivamo troškove.