Da li je bolje završiti gimnaziju ili neku stručnu školu: I u čemu je problem s ljudima koji nipodaštavaju zanate?!
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Majkan
Po vasim komentrima zakljucujem da je gimnazija za ne zele koji ne znaju sta ce raditi u zivotu. Nemojte mi reci da ce se gimnazijalac boje snaci na lupam el.tehnicickom fakultetu od onog sto je 4 godine ucio u el.tehnickoj ili na medicini ko je medicinsku. Ljudi su u materiji 4 godine. Nemojte mi reci da ce gimnazijalac bolji start imati kad treba sve od nule da uci a ovi sa dobrim redznanjem dolaze
Apis
Ma džaba sve kad nemaš vezu... Ja sam završio ptt pa iz cele generacije se zaposlio samo dvoje, a svi odlični učenici.I u pošti zapošljavaju automehaničare kuvare, kovače.. Itd, sve sami rodjaci i kumovi.
Imenjak
Najbolje sto pre otici i ne okretati se ostaviti ovim alavim sve pa kad dodje sejtan nece im trebati nista