Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Ma ja
Sta cekate idite pa kopajte.
Skiner
Nije to ništa, što se novca tiče, u odnosu na to da toliko ode na reprezentaciju državnih organa, ako ne i više. Treba računati i vanredne fondove koji svako ministarstvo, opština ili uprava ima na raspolaganju.
victoria
A najgore od svega sto se na tone jestive hrane baca od strane velikih supermarketa. Radije ce je baciti nego da smanje cenu ili podele sirotinji. Masa ljudi nema novca da kupi hranu a superkarketi iniciraju genocid dok vlast bas briga. U Francuskoj je zabranjeno bacati hranu, nego supermarketi je daju na raspolaganje ugrozenima. Cak i kad istekne rok masa prehrambenih proizvoda je za upotrebu i nakon nekoliko meseci.