RASTRGLI GA TIGROVI: Pronađeno telo muškarca u zoo-vrtu u Kopenhagenu!
Beživotno telo muškarca pronađeno je danas u kavezu sa tigrovima u zoološkom vrtu u Kopenhagenu, javili su danski mediji. Reč je o muškarcu starom oko dvadesetak godina za kojeg se veruje da je rano jutros samovoljno preskočio ogradu i ušao u kavez. Mladića su rastrgla tri sibirska tigra, a njegovo telo su pronašli radnici vrta kad su došli na posao.
- Dobili smo hitan poziv oko 7.30 sati da je jedna osoba pronađena kako leži u kavezu i da oko nje kruže tri tigra - kazao je portparol policije u izjavi za Rojters.
- Tigrovi su ga napali i ubili. Ujed u vrat je najverovatnije bio uzrok smrti - dodao je on, navodeći da je žrtva pretrpela ujede i na butinama, grudima i licu.
Mladić, čiji identitet još nije otkriven, najverovatnije je ušao u kavez u želji da izvrši samoubistvo. Policija navodi da nije bio Danac, ali da je imao dansku boravišnu vizu.
Istražitelji će pomoću snimaka sigurnosnih kamera pokušati da utvrde kako je mladić ušao u zoo-vrt i kako je došlo do nesreće.
Menadžer zoo-vrta u Kopenhagenu Stefen Strede izjavio je da je ovo prvi incident ovakve vrste u 152-godišnjoj istoriji parka. On je naveo da uprava ne namerava da uspava tigrove ni da menja svoj sigurnosni sistem.
(Izvor: Tanjug)
Video: Predsednik Vučić se obratio građanima Srbije apropo večerašnjih protesta
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
pele
ala je odabrao nacin...
Podelite komentar