Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Dusko
Zato poslodavci isplacuju minimalce na bankarskim racunima a preostali deo na ruke, da bi izbegli placanja veceg poreza. Srbijo stani na put tim prevarama na stetu Srbije.
gaga
Zakon omogućava privatnim preduzetnicima da manipulišu i oštećuju državu i zaposlene.Obračunavaju se zarade pa vešto kalkulišu kako uz minimalac tobože ostatak zarade isplaćuju radnicima "na ruke",a toga naravno nema.Vrlo često isti šablon sprovode i na minimalnoj zaradi tako da zaposleni ne dobijaju ni minimalno jer su razliku dobili preko tzv "blagajne".Doživela sam isto i ne krivim privatnike već institucije koje to omogućavaju.
Baki
Haha "to retko ko cini"