Još jedan učenik povređen u pucnjavi na času, metak ga pogodio u glavu!
U Podujevu su jutros u školi "Fan Noli" oko 8 časova ipak ranjena dva učenika iz vatrenog oružja, prenosi "Koha". Prvo je stigla informacija da je povređen jedan učenik, ali albanski mediji tvrde da je u pitanju dvoje đaka.
Upucan učenik nasred časa: Đak hitno prevezen u bolnicu
Učenici I. P. (18) i A. R. (17) prevezeni su odmah u KBC u Prištini i nalaze se van životne opasnosti.
I. P. ima povrede lica, a A. R. grudnog koša.
Povređena mu je usna i hospitalizovan je na Odeljenju za maksilofacijalnu hirurgiju!
Nema drugih detalja o tome kako je došlo do pucnjave.
Policijski istražitelji rade na tome da se razjasne sve okolnosti ovog slučaja.
- Danas u 8.02 dobili smo poziv o pucnjavi u Podujavu, u Fan Noli školi. Odmah nakon dobijanja poziva poslali smo sve jedinice tamo. Radi se o delu izazivanje opšte opasnosti, gde su meci probili prozor na učinioci i povredili dva učenika. Oni su odmah hospitalizovani i srećom nalaze se van životne opasnosti - navodi se u saopštenju policije.
(Telegraf.rs)
Video: u, Milica Pavlović i Rada Manojlović na sahrani Saše Popovića Inbox
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Vlada
Svaki dan tako da im bude
Podelite komentar