Srpkinje žele muškarce s detetom: Dragana (28) objasnila zašto spava s razvedenim tipom, svi je napali
≫
Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?
Petar
Hoce li neka da mi se javi, ja imam dete od 34 godine.
Podelite komentar
Trauma
Dragana je bar iskrena i nece da hvata muža/sigurnost na dete.Ja razumem njene“zadrške“prema deci i tolikoj bliskosti,odgovornosti.Istovremeno mi je žao što ima to razocaranje duboko u sebi koje je sprecava da celu sebe da. Ona traži sigurnost u vezi jer ljubav u porodici nije upoznala...
Podelite komentar
Doberman
para i dece nikad dosta!
Podelite komentar
mister x
U Swedskoj gdje zivim to je tako normalno Dragana,ali nije to za nase prostore.Treba se normalno traziti veza sa svojim generaciskim kodom
Podelite komentar
........
Evo javno kazem lujka.Sto da se druga namece da je ovaj lik napumpa,a onda dodjes ti posle nekoliko godina i hoces da se udas za njega,to mi nikako ne ide u glavu nikad neces postati prava majka (ili otac) dok ne iskusis porodjaj.Ti ces samo za to dete biti neko drugi,on ce za 20-tak godina morati da upozna pravu majku.
Podelite komentar
Skoro oženjen
Nije problem ako je razvedena, mada je razlog za razvod bitan, kao i njen odnos sa bivšim mužem. Dete u nekim slučajevima može biti problem. Kada bih imao svoje dete onda bih možda i tuđe prihvatio kao svoje, ali u ovom slučaju želim svoje potomstvo i za to mi je potrebna žena koja nema dece i da sanjom radim na tome. Ako moram tuđe da čuvam, a svoje nemam mislim da bih u sebi gajio odeđeno nezadovoljstvo, dok bi nestašluke tuđeg deteta verovatno teže podnosio u smislu "da si moj pa da moram da te trpim". Mislim da svako ima svoju srodnu dušu, ali nije lako pronaći je.
Podelite komentar
Ana
@Skoro oženjen
Svi zelimo da budemo sa osobom koja ce sa tobom prvi put iskusiti sve sto trudnoca i deca nose sa sobom....Ali je glupi generalizovati stvari....toliko je uspesnih prakova sa decom iz prethodnih, ako si upoznao osobu koju si ludo zavoleo i koja te svim srcem privlaci i odgovara, ne bi pomisljao na to, pa i da doje dece iza sebe ima, a ti nijedno....Dosta je i do coveka, kakov je ko, dal je osecajan i dal voli decu...postoje i oni koji i svoje rodjeno biju i ne trpe, a jos manje tudje...!
Podelite komentar
BASA
Treba se vrlo upoznati , sa osobom , sve ono sto cini zajednicki zivot ! Biti obazriv , jer nikada se ne zna sta ceka iza ugla ! Zato ne zuriti ! To sto ima dete , nije jedini , deca nisu kriva ! Ali je bitno koliko smo mi spremni za to !
Podelite komentar
Казанџија
У туђ кревет,новчаник и лонац не гурам нос
Podelite komentar
Cika Velja
@Казанџија
Lonac je simbolika,i slazem se sa svime. Zivot je tako jednostavniji i lepsi!
Podelite komentar
Ivan1
Pa majku mu Dragana da li je sve u novcu?po meni ti si jedan tezak materijalista fuj!
Podelite komentar
Cika Velja
@Ivan1
Klinke od 16-17 godina se hvale izmedju sebe kako ih "obradjuje" matorac stariji od njihovog oca i pokazuju pa onda zavide jedna drugoj na poklonima,novcu,putovanjima... I sad,neko je kriv,ali ko je kriv?
Podelite komentar