Alarmantno upozorenje: Možemo da ostanemo bez goriva ako sneg nastavi da pada i ako reke i dalje budu blokirane
Prema podacima za prvih devet meseci ove godine, kako navode, oko 12 odsto benzina, 33,5 odsto evrodizela i čak 54 odsto TNG-a koje se potroše na tršištu Srbije potiče iz uvoza, a za transport goriva se uglavnom koristi rečni i železnički transport
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Marko
Dok je Makedonije nikad cigarete i benzin necu sipati u Srbiji
Pedja
Pa onda ostaje 78% benzina i 66% dizela koji nisu iz uvoza. To je mnogo vise od uvoznih kolicina, u cemu je frka. Samo se vestacki dize tenzija. Drugo, postoje obavezne rezerve koje nisu male i ciji mali deo moze da pokrije jos nedelju dana dok recni tok bude uspostavljen, a zeleznicki vec funkcionise. Nasa posla, vide da narod guta sve i ajde da opet podignemo cene. Kada je svetska cena barela pala na istorijski minimum mi smo smanjili cene simbolicno. Srpska posla.
Pravoslav
Koliko je skupo, bolje i da nam nestane