Godišnje bacite 20.000 dinara u kantu za smeće, a da toga NISTE NI SVESNI
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
lIvan
Od malena sam vaspitan da " nikad" ama bas " nikad" ne bacam hranu i tako radimo kod nas u kuci,kakva vam je to statistika.Hleb kada ostane 3 dan pravimo poparu,kozuru od slanine stavimo u pasulj,voce ako je losije kompot itd,znaci NISTA se ne baca.
SRBIN
Kod mene hrama bude samo priodnim putem izbacena
SRB IN
Odakle takvi podaci? Možda ste anketirali kontejnere ispred Narodne banke Srbije i Skupštine. Ko to baca hranu u Srbiji kad ljudi nemaju da sastave kraj sa krajem.