Aleksandru je za 4 godine preminula cela porodica, morao je da se vrati u pustu kuću, ali njegova priča ipak nije tužna (FOTO) (VIDEO)
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Горан
Шта рећи, такви су у Србији реткост, људина!
Mira
Eh retko danas da se takvi, nadju sa takvim raymisljanjima. Cestitam ti na tvom , uspehu i prevayidjenoj tuyi ya tvojim rodjenim. Jedinstven slucaji neka ti je Bog u pomoci. Bilo je jos, osoba koji su naisli na tako nesto pametno i dobro ali nisu sacuvali. Yato ti budi payljiv i misli kako ti je naj bolje ya tebe. Jer kad sve, prodje nevraca se lako poyy od srca predivnom decku ...
MS
Svaka cast momce! Veliko postovanje zasluzuje ovaj mladi covek!