Mladi genijalac iz Srbije sa svojim izumom ide na svetsko finale u Južnoafričku Republiku (FOTO)
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Goran
Otkrio je rupu na saksiji par elektro ventila,sondi malo softvera i to je to....
Duki st.
Već sam u prvom pojavljivanju, Čestitao ovom mladom čoveku. Istina spojiti te komponente nije... Ipak trebalo se setiti. A za Srbicu sam mu i predložio da odmah krene u realizaciju, Sistema za zaštitu takve instalacije. Ma da nije to samo srpski. I u okolišu nije bolje. Pa zar nedavno ne pokradoše, Ogradu šahtove kablove...
Sone
Ljudi moji pa to je daleko od inovacije, jos prije 10 godina razvio sam sistem pracenjanja silosa sa gprs komunikacijom i loger softverom koji prati preko 100 senzora i ima milion mogucnosti kontrole, monitoringa i predvidjanja. A da ne pricam o gotovim sistemima pojedinih fabrika. Osnovni problem ovih sistema je zavisnost od mreze i pokrivenosti.