JOŠ JEDAN SLUČAJ PORODIČNOG NASILJA: Muž napao ženu u Vranju
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Vranju, po nalogu zamenika tužioca Osnovnog javnog tužilaštva iz ovog grada, doneli su rešenje o zadržavanju do 48 sati Z.N. (1957) iz Vranja, zbog postojnja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici.
DA LI JE KRAJ NASILJU NAD ŽENAMA: Novi Zakon o nasilju u porodici stiže na jesen
Kako se navodi u saopštenju PU Vranje, sumnja se da je Z.N. fizički napao suprugu i naneo joj lake telesne povrede.
Osumnjičeni je uz krivičnu prijavu priveden zameniku tužioca, nakon čega će biti priveden sudiji za prethodni postupak Osnovnog suda u Vranju.
(Telegraf.rs / Tanjug)
Video: Vučić: Na Sretenje ili dan ranije donećemo deklaraciju o Vojvodini u Srbiji
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
plavi safir
Problem nastaje ako zena povuce tuzbu!
Podelite komentar
Tuga
I šta, dobiće tapšanje po ramenu uz pratnju reči: nemoj više baki i onda će da dovrši započeto. Sve koji misle da mogu da budu nasilni prema drugim živim bićima bih ruke i noge lomila.
Podelite komentar