Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Kaligula
Poštovanje uredniku koji je podržao ovo, ali piscu... Gospodin da je kojim slučajem rođen u Šumadiji ili južnim delovima srbije od svog učitelja i po samom kućnom vaspitanju ne bi postao bukvalista, već bi razumeo šta svaka izreka znači. Naturalizacija Beograda, podrazumeva stasanje svake naredne generacije u plitko obrazovane ljude po tradiciji.
Nena
Prve 4 itekako imaju smisla, ali ne za bukvaliste, ostale su diskutabilne, stvarno "svaka cast za tekst".
iwi
nemam nameru da vređam autora teksta, ali ne mogu da se suzdržim. veoma glupa, krajnje subjektivna i netačna analiza. što bi neki profa rek'o - omašio si temu. ako autor želi da analizira naše poslovice, bolje da se skoncentrisao na kontradiktornosti istih. na primer "jedna lasta ne čini proleće" i "prvi se mačići u vodu bacaju". u zavisnosti od situacije možeš izabrati bilo koju da 'opravdaš' trenutnu situaciju (ako ti ide ili ne ide, npr. u kartama).