VARVARIZAM NA GROBLJU U SRBIJI: Uništili grob i VRŠILI NUŽDU pored njega! (FOTO)
Za sada nepoznati počinioci, bukvalno su u potpunosti uništili grob Mirka Krstovića iz Prokuplja, a šteta koju su napravili procenjena je na 3.500 evra.
Kradljivci su odneli mesingani krst, vazu, stubiće visine 70 centimetara i tom prilikom polomili mermer kako bi izvukli ono što su želeli.
- I nije samo to, kraj grobnog mesta vršili su veliku nuždu i ostavili praznu limenku piva. Kada sam video šta su uradili sa grobom mog brata blizanca, bukvalno nisam i ja preminuo. Pritisak mi je odmah otišao na 190 sa 110 - priča Miodrag Krstović (64) iz Prokuplja.
![Foto: Telegraf](http://xdn.tf.rs/2016/04/17/IZLOMLJEN-MERMER-GROBA.jpg)
Kako kaže, slučaj je odmah prijavio policiji koja je obavila uviđaj.
- Nije u pitanju novac, već sam čin. Želim da moj brat počiva u miru i da se sve vrati kako je i bilo. Pa zar ni mrtve ne možemo da pustimo na miru? - upitao je očajni Miodrag.
![Foto: Telegraf](http://xdn.tf.rs/2016/04/17/IZLOMLJEN-GROB.jpg)
Ovo nije prvi put da se skrnave grobovi na ovom jedinom groblju u Prokuplju. Do sada su mnoge porodice ostale bez bakarnih bista najmilijih, a kako napominje Miodrag, problem je što posle 14 sati na groblju nema čuvara i što je ono prepušteno na milost i nemilost lopova, skitnica i narkomana.
Video: Mihajlović: Rad na operi "Lovci bisera" Žorža Bizea je bio veliki izazov
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Snežana
Eto, šta se radi u Srbiji, pa se čudimo šta rade Šiptari na Kosovu i Metohija na Pravoslavnim grobljima.
Podelite komentar
brana
Sektaska gamad!
Podelite komentar
Buca
I Nije to samo u Prokuplju to se i nama u Kraljevu vrlo cesto dogadja
Podelite komentar