Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
***Uzicanka
Sada bi trebalo da dodje na red i minimala.GOSPODO IZ VLASTI da li znate koji procenat radnika radi za minimalac i kako zive od te crkavice.Da li mogu da skoluju decu,da se lece,da plate drzavne namete i na kraju da se prehrane.Nekad je odnos cistacica u firmi-direktor firme bio 1:3 a znate li sada koji je odnos.Vlast je dovela privatnike u nase firme i dalje ih nista ne zanima.Kazu drzava ne ulazi u to koliko privatnik placa radnike.Samo sa tim potezom sto biste povecali minimalac bi resili problem velikom broju ljudi.Ali drzavi je bilo u interesu da proda firme i uzme pare sad radnik nema hleba da jede.Koliki je minimalac u zemljama u okruzenju?PRIMER:radnici Valjaonice bakra Sevojno imaju platu daleko manju od proseka u drzavi a nekad je to bila firma za ponos drzavi.Plata radnika je do 40.000din.Da li treba da budu srecni sto ne rade za minimalac iako rade u tri smene i u kakvim uslovima?Hvala drzavi i "uspesnim" privatnicima.