OVO JE BAKLJA KOJA JE IZAZVALA POŽAR: Evo kako je počela tragedija u Bukureštu! (FOTO) (VIDEO)
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
DARKO 100%
Nezna se koliki je prostor,dali je i predvidjeno za toliko ljudi,cesto se desava da se nepostju pravila ,sve zbog novca i misli nece se to nama desiti ,procice sve ok,itd...cesto su zaposleni amateri i obezbedjenja bez iskustva,i zavrsenog kursa P.P.Z.,ja mislim sad kad bi krenuli kod nas da kontrolisu obezbedjenja u klubovima da niko nema to zavrseno ,osim hemijski napupanih misica,naravno odgovornost je najveca na poslodavcu,LUDILA NIKAD KRAJA!!!