Arheološka istraživanja na lokalitetu „Vrelo“ (FOTO)
Treću godinu zaredom, Muzej Krajine iz Negotina, u saradnji sa Arheološkim institutom iz Beograda i Zavodom za zaštitu spomenika kulture iz Niša, realizuje projekat „Vrelo-Šarkamen, arheološka istraživanja, prezentacija i promocija"
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Pera Kojot# 1
Blago Srbije! To nam niko nemoze odneti! Samo treba napravili sve pristupe za posetioce I turistima pokazati kroz kampanju Blaga Srbije , I eto para ko pleve! Amerikanci a imaju 350 miliona ljudi nemaju pojma o ovakvim lepotama, misle da je istorija Big Ben I ajfelova kula a u Americi lica predsedniku u planini! Sve to zajedno nije ni 10 % staro koliko naprimer Soko Grad kod Soko Banje, ali moja pokojna baka nebi mogla gore da ode jer je kozija staza zadnjih 50 ak metara! To treba popraviti u Srbiji da i svetske babe I dede mogu gore, pa da ostace shuske!