Rusi počeli da UNIŠTAVAJU hranu sa ZAPADA! Spaljuju sir i svinjetinu, a povrće završava na deponijama!

  • 15

U Rusiji danas stupa na snagu predsednički dekret o uništavanju nelegalno uvezenih prehrambenih proizvoda na koje je uveden embargo kao odgovor na sankcije koje je Zapad uveo Moskvi zbog mešanja u ukrajinsku krizu.

Nakon što odgledate ovaj video, nećete više nikada u životu jesti KINESKU HRANU! (VIDEO)

Dokument koji je predsednik Rusije Vladimir Putin potpisao 29. jula, predviđa uništavanje poljoprivrednih proizvoda, sira i ostale hrane uvezene iz zemalja koje su uvele Rusiji sankcije.

Očekuje se da će prva tura nelegalno uvezene hrane biti uništena u Orenburgu i Sankt Peterburgu.

- Čak 20 tona sira može biti uništeno u Orenburgu, a u Sankt Peterburgu će biti uništena svinjetina - izjavila je portparolka Uprave za veterinarsku i fitosanitarnu kontrolu Julija Melano.

Biće uništeno i još tri kamiona nektarina, a načelno, voće i povrće biće odneto na deponije, dok će mlečni i mesni proizvodi biti spaljeni kao proizvodi visoke biološke opasnosti u postrojenjima za uništavanje otpada.

Foto: Tanjug/Jaroslav Pap Foto: Tanjug/Jaroslav Pap

Šef uprave za veterinarsku i fitosanitarnu kontrolu Sergej Dankvert izjavio je u sredu da se količina hrane koja se nelegalno uveze u Rusiju smanjila 10 puta pošto je donet predsednički dekret o uništavanju takvih proizvoda.

Dankvert je ocenio da će morati da bude uništeno nekoliko stotina tona hrane.

(Telegraf.rs / Beta)

Video: Evo u koje se svrhe koristi sredtsvo koje se nalazilo pored Narodne Skupštine

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • ......

    6. avgust 2015 | 15:56

    Pametno!!!! Sta nam sve stavljaju u hranu bolje travu da spasem s kravama nego te gluposti sa zapada!!!

  • Rale

    6. avgust 2015 | 17:32

    Ma oni ne gladuju,a mi opet komentarisemo neke tamo a pola stanovnistva srbije misli kako sutra da prezivi,svasta!

  • Jaaaaaa

    6. avgust 2015 | 13:22

    Shvatili da ih zapad truje ne samo njih vec je to globalan problem.Nova vrsta ratovanja i unistenja covecanstva.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA