Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
boca
Ne proizvodimo mi pola tone djubreta po osobi! Mi kupujemo tako upakovanu hranu..Pitaj te proizvodjace zasto pakovanje nije jestivo. Neka pronadju nacin za drugacija pakovanja pa nece biti otpada. Kupis hranu u ogromnoj raznobojnoj ispisanoj kutiji a u kutiji nije hrana vec djubre koje se prodaje. Kvalitet na nuli a reklama za 10- ku
DH
Zar nemaju strog zakon o reciklazi?
Miki
To je mozda tako u EU ali ja znam da ja ne proizvedem vise od 100 kila smeca godisnje i to je najvise plastika, kese, flase od sokova i slicno.