KRVAVI VIKEND: Ubijen čovek na pešačkom, pregaženoj devojčici se bore za život!

Komentari

  • ©£€

    18. januar 2015 | 23:47

    Pešak sam i vozač. Kad se život ugasi tako je ne bitan krivac, jer se ništa više popraviti ne može. Ali je strašno koliko su pešaci komotni pri prelasku ulice, a još kad se okače na slušalice ili na telefon niti vide niti čuju. Niko ne žuri ni ne gleda smatra da je sva odgovornost na vozaču i nesreća je tu. Zar nije bolje kazniti takve pešake pre nego što ga KAZNI neki vozač koji isto u nešto bulji.

  • Раша

    18. januar 2015 | 13:22

    Због акције "Пешак је закон" имамо само већи број страдалих пешака. Више нико не каже "погледај лево, погледај десно" већ право на улицу.

    • 18. januar 2015 | 19:02

      Dzile

      @Раша

      Slazem se u potpunosti s tobom.Na metar isped vozila skacu, na pesacki i eto belaja.Dok je bilo levo pa desno,nije se ginulo.A eto sad pesak je zakon,dzaba kad te vise nema.

  • Nana

    18. januar 2015 | 13:03

    Ja mislim da svi koji voze bmw isl., a da ga nisu zaradili treba da prodju poseban test ličnosti!!!

  • Zoran

    18. januar 2015 | 12:52

    Svim tim vozacima koji ubiju ljude na pesackom prelazu 20god najmanja kazna to su ubice

  • Realan

    18. januar 2015 | 12:35

    U Kraljevu se jeste desila saobracajna nesreca ali nikako na pesackom prelazu kako glasi naslov ! Covek je u alkoholisanim stanju izleteo na metar ispred auta van pesackog prelaza, nazalost i to se desava !

    • 18. januar 2015 | 13:24

      Ševarice

      @Realan

      A automobil se kretao propisnom brzinom?!

  • Tempera

    18. januar 2015 | 11:37

    Ne brže od života!

  • bata

    18. januar 2015 | 11:26

    Treba ceo BG 50 km/h i manje bice nesrece..

    • 18. januar 2015 | 12:13

      Gusterko

      @bata

      Jeste,ukinuti saobracaj u celj srbiji mislim da je to naj bezbednije resenje .

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA