JEZIVO: Sveštenik i njegova ćerka silovali i ubili novorođenče! (VIDEO)
Paroh Džim Persival (64) iz Frekltona u Engleskoj i njegova ćerka Rut (28), uhapšeni su nakon što je njen novoređeni sin pronađen mrtav u sveštenikovoj kući. Sumnja se da je i žena sveštenika Suzan (65) učestvovala u ovom strašnom zločinu, pa je policija ispitivala i nju o ovom morbidnom krivičnom delu.
Oni su čak prijavili da je porođaj krenuo po zlu i da je beba rođena mrtva, što je nateralo službe nadležne za ovakve slučajeve da detaljnije istraže slučaj. Nakon opsežne istrage i obdukcije, nisu mogli da utvrde uzrok smrti, što ih je nateralo da smatraju da je nastala pod sumnjivim oklonostima. Ova porodica je osumnjičena za ubistvo, seksualno zlostavljanje i prikrivanje rođenja nesrećnog deteta.
- Nešto pre šest ujutro u utorak, 25. novembra, policija je pozvana da dođe na adresu sa koje je prijavljeno da je žena rodila mrtvo dete - rekao je potparol lokalne policije.
Ovaj događaj je šokirao celu njihovu crkvenu zajednicu, ali i širu svetsku javnost. Susedi i poznanici ove bolesne porodice rekli su da su optuženi za krivično delo ubistva, bili tihi i da su čuvali svoju privatnost, toliko da se nije znalo da im je ćerka trudna.
Pogledajte video:
(Telgraf.rs/ Izvor: dailymail.co.uk)
Video: Tražimo odgovore na pitanja: Ko nam je zabranio da studiramo i kada ćemo se vratiti studijama
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
tiha
smrtna kazna za monstrume
Podelite komentar
Sanja
Monstrumi,ne mogu recima iskazati prezir i zgrozenost!!Neverovatno kakve bolesne ideje i zelje kriju naizgled "obicni" ljudi.Kuda ide svet...?
Podelite komentar
Ja
Oooo bozeee ??? Da li je moguce da su ljudi ovoliko bolesni? Kakav ti mozak treba da uradis ovako nesto? Koliko mi se ovo gadiiii uhh sama pomisao na tooo strasno!!!smrta kazna!!!! Monstrumi
Podelite komentar