Utvrđen identitet druge žrtve pada aviona!
S Tomislavom Đorđevićem, novosadskim biznismenom koji je juče poginuo u avionskoj nesreći u Bačkom Jarku, nastradao je i njegov prijatelj Bojan Joksimović (28) iz Beograda.
Mladić je u avionu, kojim je Đorđević pilotirao, preminuo na licu mesta, piše "Blic".
Vazduhoplovna nesreća se dogodila u ataru Bačkog Jarka, tokom proslave koja je organizovana u firmi “DTD Ribarstvo” povodom završetka građevinskih radova na izgradnji sportskog aerodroma.
Avion je uzleteo minimalnom brzinom, da bi u jednom trenutku, verovatno zbog nedovoljne snage propao i krilom udario u zemlju iza piste u njivi. Letelica je odmah eksplodirala, a pilot i kopilot na licu mesta su poginuli.
(Telegraf.rs)
Video: Dok se na Slaviji održava glavni skup, ovako izgleda ulica Kneza Miloša
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Papaja
Boco,druze moj pocivaj u miru
Podelite komentar
SS
Ogroman gubitak! Decko za primer, dobar,vredan,posten...... Prokleta sudbina:-(
Podelite komentar