Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Makijaveli
Pa i u Srbiji NSZ ne služi ničemu osim da zaposleni primaju platu, pa tako šef OGRANKA filijale ima platu 80.000 din. Oni nisu tu da ljudima ponude i nadju posao, jer POSAO SE NE ČEKA, ON SE TRAŽI. To je njihova mudrost koja nas košta živaca i para.
Dragana Jokić
Osnovni razlog zašto je teško dobiti posao u Srbiji je što je privreda razorena , što se nije vodilo računa kod dovođenja stranih investicija da bi se otvarale nove fabrike , što je manjak posla. U poslednje vreme se situacija popravlja pa će se i u Srbiji dolaziti lakše do posla.
Milan Šupić
U Srbiji je problem što imamo manjak posla , a ne višak radnika.Kada se otvore nove fabrike , nova radna mesta, onda nije problem da radnici dođu do tog posla.Potpuno je svejedno da li to bio internet , javni konkurs , ili Nacionlna služba za zapošljavanje.