Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
bole
Nas je pojela drzavna administracija znamo kako se tamo radi plate redovne i pristojne sto je naj gore i penzije im budu solidne a ceo radni vek im prode radio ne radio svira radio tome sada dolazi kraj nadajmo se da ce biti bolje i postenije
Boki
Srbija nije pred bankrotom, ali gradjani Srbije jesu.
Brale
Bankrot drzave ne postoji. Postoji samo nemogucnost vracanja dugova, tu gubi onaj koji je pozajmio. Zato se ide na otpis dela duga. Bankrot postoji samo za firme i pojedinca ,koji u bankrotu gube sve a prvo mogucnost upravljanja. Posto drzava nikad ne gubi mogucnost upravljanja samim tim nemoze da bude u bankrotu. Dve hiljadite Srbiji je otpisano oko 80 posto duga zbog nemogucnosti da vrati, ali to nije bankrot.