KRVAVO SAMOUBISTVO I UBISTVO: Majka sa bebom u rukama skočila sa zgrade!
U Zagrebu su jutros uz zgradu u naselju Utrine pronađena tela mrtve žene i malog deteta, a policija pretpostavlja da je reč o majci koja se zajedno sa detetom bacila sa zgrade, javili su hrvatski mediji.
Prema nezvaničnim podacima, radi se o trogodišnjoj devojčici i njenoj majci koja je ćerku povukla za sobom u smrt bacivši se sa zgrade pod još neutvrđenim okolnostima, prenela je agencija Hina.
U zagrebačkoj policiji kažu da je u toku istraga, kao i da se traga za porodicom stradalih kako bi se utvrdilo da li su žrtve živele u zgradi sa koje su skočile.
Beživotna tela žene i devojčice je jutros oko 7,30 sati pronašla prolaznica, koja je o tome zatim obavestila policiju.
(Telegraf.rs / Tanjug)
Video: Vatra progutala celu halu, odjekuju detonacije: Gori hala puna eksplozivnih materijala u Novom Sadu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Tetak
Aman narode, srbi, hrvati, ko god, ne činite to! Strava i užas!
Podelite komentar
Feki
Gde ide ovaj svet Bože ?
Podelite komentar
Miki
Sigurno skocila jer joj bilo suvise lepo u zivotu...
Podelite komentar