EKSPLOZIJA U KM: Nema povređenih, oštećeni lokali, stanovi i automobili (FOTO)

  • 0

Rano jutros oko 2 časa nepoznata osoba bacila je eksplozivnu napravu u Ulici Lole Ribara u severnoj Kosovskoj Mitrovici.

- Na sreću nije bilo povređenih, ali je eksplozija oštetila 5 putničkih motornih vozila, 4 lokala, jedan kiosk i nekoliko prozora na stanovima koji se nalaze iznad lokala – rekao je za Telegraf šef operative regionalne kosovske policije Željko Bojić.

On je dodao da je, prema preliminarnim rezultatima istrage, reč o ručnoj bombi.

Eksplozija se dogodila ispred jedne zlatare, koja je bila opljačkana pre nekoliko dana, kada su iz nje dvojica pljačkaša odneli zlato u vrednosti od više desetina hiljada evra.

(Telegraf.rs)

Video: Vučić: Referendum i izbore nudim, ali nasiljem ništa nećete dobiti

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA