Surova ubistva u Boru i Knjaževcu počinile prve komšije!

  • 6

Učiteljicu u penziji Rumenu Grujić (72) iz Bora, koja je nastradala krajem marta, ubio je prvi komšija, Goran Veljković (53).

Njegov stan nalazi se preko puta njenog, u Ulici Albanske spomenice. Veljković je sačekao da se Rumena vrati iz trgovine, a zatim joj prišao s leđa i pikslom udario nekoliko puta u glavu.

Njeno telo je potom uneo u stan i odatle ukrao oko 1.000 dinara. Veljković je priznao da je počinio ubistvo.

U okolini Knjaževca, takođe se desilo ubistvo koje je počinila komšinica žrtve. Naime, Kostu Kostića (81), iz sela Balinac, kod Knjaževca, drvenom motkom je ubila komšinica Živica Ilijić (63).

Ilijićeva je ubila Kostića jer je on, u pripitom stanju, vređao i psovao. Živica ga je nekoliko puta u njegovoj kući udarila letvom u glavu, posle čega je Kosta pao na krevet i izdahnuo.

Ilijićeva je takođe priznala zločin.

(G. S.)

Video: Čuveni narko bos pao u Kolumbiji: "Nasmejani kralj droge" se predstavljao kao srpski biznismen

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Alexa

    2. april 2014 | 23:57

    I ovi matori prolupali

  • Ljiljanа.

    2. april 2014 | 23:14

    Докле смо догурали. Убити човека за 1000 или пар хиљада динара. Какви смо то људи? Где је карактер, морал? Зар је могуће да смо, генерално, такви, или је то шака људи, свака част изузетцима. Па како би се осећали да се то десило некоме из њихове фамилије, или још горе-њима самима?

  • Boki

    2. april 2014 | 23:14

    Ubistvo motkom? Sta sve coveka moze da zadesi, to je strasno.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA