Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Nisu svi telefoni isti
Nije tačno da je dovoljno "staviti čip za šifrovanje". Ima mnogo načina da se u telefone provali. Android je po tom pitanju apsolutno najgori (ili najbolji za napadače). Za njim idu iPhone I Windows. Od standardnih telefona BlackBerry je apsolutno neprikosnoven po pitanju sigurnosti. Pitajte se zašto su ga države neke zabranjivale i zašto su neka dešavanja organizovana upravo BlackBerry telefonima, ni jednim drugim. To su telefoni koji su iz korena napravljeni za sigurnost pa tek onda za igranje, a ne obrnuto.
Sasa M.
Koji su ovo debilizmi, u bilo koji telefon staviti cip za sifrovanje i eto bezbednog telefona. Samo da bi to funkcionisalo i drugi sagovornik mora da ima telefon sa cipom za sifrovanje i istim kljucem za desifrovanje usuprotnom sve to nepije vodu.
Boze,Boze
Ovaj Kim Dzon sve ludji i ludji,sledeca zabrana ce verovatno biti nemoj te da disete,nevorovatno kako cudna osoba.