Međedović u Kirjosovom stilu pokušao da prevari rivala, ovaj urlao od sreće posle osvojenog poena

M. M.
M. M.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Srpski teniser Hamad Međedović pokušao je da iznenadi rivala neobičnim potezom, servisom ispod ruke, ali mu se "kockanje" nije isplatilo u trećem setu meča protiv Tomasa Ečeverija!

U trenutku kada je rezultat bio izjednačen 1:1 u setovima, na Mastersu u Madridu, Hamad je pokušao servis ispod ruke, u stilu Nika Kirjosa. Međutim, Argentinac je čitav potez pročitao, rutinski osvojio poen, napravio brejk za 3:0 u trećem setu.

Ečeveri je tada burno proslavio brejk, uz urlik ka svojoj loži, jasno pokazujući koliko mu je značila ta prednost, ali i da mu nije prijao pokušaj "trika" srpskog tenisera.

Do tog trenutka meč je bio potpuno otvoren – Hamad je dobio drugi set, Ečeveri prvi, a publika je mogla da uživa u spektakularnom meču koji su ova dvojica priredili.

(Telegraf.rs)

Video: Blagojević: "Radnički je zasluženo pobedio Zvezdu, borimo se sa svim i svačim"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA