
Dušan Lajović eliminisan na startu Mastersa u Monte Karlu!
Dušan Lajović je završio učešće na turniru Masters serije u Monte Karlu, pošto je u prvom kolu poražen od Italijana Flavija Kobolija 2:0 (6:4, 6:2).
Bolje je Italijan započeo meč i došao do vođstva od 4:1, da bi Lajović uspeo da se vrati i smanji na 5:4. Međutim, deseti gem je ipak dobio Koboli i osvojio prvi set.
U nastavku meča, nije bilo boljitka za srpskog tenisera, a Koboli je drugi set dobio bez većih problema (6:2) i tako prošao u narednu rundu.
Flavio Koboli će u drugom kolu igrati sa boljim iz meča Grikspor – Fils.
Podsetimo, Dušan Lajović je u Monte Karlu napravio jedan od najvećih uspeha u karijeri, kada je stigao do finala 2019. godine. Ipak, tamo ga je pobedio Italijan Fabio Fonjini 2:0.
(Telegraf.rs)
Video: Au, kakva šteta: Ostali smo bez najboljeg gola sezone u Superligi Srbije
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.